O nás

- Společnost byla založena zakladatelskou listinou, sepsanou ve formě notářského zápisu na Státním notářství v Ústí nad Labem ze dne 9. 9. 1992 a doplňku k němu ze dne 14. 9. 1992. Zakladatelem je Ladislav Drahoš a je jediným vlastníkem společnosti.

- Právní forma právnické osoby je společnost s ručením omezeným a den zápisu na výpis z Obchodního rejstříku je 17. 9. 1992, tj. datum vzniku živnostenského oprávnění.

- Předmětem podnikání společnosti je koupě zboží za účelem jeho dalašího prodeje a prodej, montáž, oprava a údržba vyhrazených elektrických zařízení, zprostředkovatelská činnost a dále zřizování, montáž, údržba a servis telekomunikačních zařízení a podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady.

- Dále zajišťuje veškerou poradenskou činnost v koncových telekomunikačních systémech a v neposlední řadě provádí montáže datových a telefonních sítí.

- Kromě prodejen a servisu vybudovala firma montážní dílnu pro montáže mobilních telefonů do automobilů, HF sad, satelitních navigací, autorádií a autoalarmů.